Promiennik MASTER XL 9 ER

Wysokiej jakości promiennik podczerwieni na olej opałowy lub napędowy typu XL 9, o mocy grzewczej 43 kW. Używany jako ogrzewanie miejscowe na halach produkcyjnych, budowach, w sortowniach spożywczych, przy liniach produkcyjnych itp.

Porównaj
SKU: P001 Kategoria:

Share this product

Opis

Wysokiej jakości promiennik podczerwieni na olej opałowy lub napędowy typu XL 9. Służy do lokalnego ogrzewania w warsztatach produkcyjnych, na placach budowy, w sortowniach żywności, liniach produkcyjnych i innych miejscach.

Silnik na podczerwień XL 9 prawie nie emituje spalin, ponieważ ich komora spalania jest wyposażona w specjalną wkładkę ceramiczną. Podczas pracy urządzenia zostaje ona podgrzana do bardzo wysokiej temperatury, a produkty spalania, które uderzą we wkładkę, spalą się prawie całkowicie. Dzięki zastosowaniu wkładki ceramicznej szybkość spalania sięga 99%, a sprawność 100%. Promiennik podczerwieni XL 9 może osiągnąć 100% wydajności, ponieważ całkowite ciepło wytwarzane przez spalanie oleju jest dostarczane do ogrzewanego pomieszczenia. To urządzenie służy do ogrzewania punktowego. Konstrukcja modelu XL 9 jest bardzo kompaktowa. Panel sterowania jest bardzo prosty w obsłudze, a umiejscowienie wlewu paliwa pozwala na łatwe tankowanie paliwa.

Informacje dodatkowe

producent (marka)

Master

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Promiennik MASTER XL 9 ER”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *