Usługi minikoparką

PROFESJONALNE USŁUGI

Nasza firma oferuje usługi minikoparką. W zakres naszej działalności wchodzą wszelkiego rodzaju roboty ziemne – skarpowanie, niwelacje, wyburzenia i rozbiórki, odwodnienia. Świadczymy usługi na terenie Rzeszowa oraz w okolicach do ok. 30 kilometrów. W przypadku dłuższej współpracy istnieje możliwość pracy na obszarze całego województwa podkarpackiego.
Usługi wykonujemy minikoparką WACKER-NEUSON ET-24 oraz wozidłem – wywrotką AUSA. Model ET24 to jedna z najbardziej uniwersalnych kompaktowych koparek w swojej klasie. Łączy  kompaktowe wymiary i niewielki ciężar z dużymi siłami podnoszenia i kopania, co czyni z niej wszechstronnego towarzysza każdego placu budowy.

Mikrokoparka jest idealnym sprzętem do wykonywania wykopów pod przyłącz mediów. Charakteryzuje się dużą zwrotnością oraz niewielkimi rozmiarami, co umożliwia pracę w miejscach o ograniczonej przestrzeni i wewnątrz budynków. Dodatkowo minikoparka posiada gumowe gąsienice, które nie niszczą trawnika ani kostki brukowej.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracach budowlanych oraz w ich organizacji. Dzięki naszej wiedzy i obyciu w branży budowlanej i znajomości technologii robót ziemnych możemy zaproponować profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Nasi operatorzy to doświadczeni fachowcy.
Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i do firm i instytucji publicznych.
Gwarantujemy wysoki standard obsługi oraz fachowe doradztwo.

Usługi minikoparką Rzeszów